Verslag 1ste Midzomer partij

Voor het eerst stond  de Midzomer partij op het programma en het  was de laatste partij voor de zomervakantie.  In tegenstelling tot wat de  naam doet vermoeden  moesten  de kaatsers toch nog een regenbui trotseren, maar verder was het  prima kaatsweer met spannende partijen, leuk tussenspel en mooie boppeslagen.  Met kleurige lampions aan he t zonnescherm zag  he t terras er feestelijk uit.

 

Klik hier voor de foto’s 

Bij de senioren  A  moesten alle parturen een keer tegen elkaar  kaatsen en allemaal hadden ze een keer gewonnen en een keer verloren. Het kwam dus aan op het aantal eersten  voor en tegen wat behaald  was en het partuur van Jesse, Joost en Elske  wonnen de kransen.

Bij de senioren B werd er in twee poules gekaatst en vooraf werd het partuur van Remco (vorige week koning) , Astrid en Anja als de favoriet bestempeld, maar in de finale moesten ze het onderspit delven tegen  Jos, Johannes en Jette. 

Alle winnaars kregen een tegoedbon van sponsor Schuim met pluim.

Ook bij de oudste jeugd werd er in twee poules gekaatst In de finale  stond het partuur van Jeska, Milan en Elise 3-1 voor maar Lars, Lars en Sven wonnen toch nog de finale.

Een broer/zus strijd bij de jeugd B, Yuri en Jesse wonnen in een spannende finale van Steffan en Femke.

Voor alle kinderen (en sommige grootouders) was er een heerlijk feestijsje of een troostijsje.

Gerbrich, Neeltje en Antoinette bedankt voor het sponsoren van deze wedstrijd.

De volledige uitslag:

Senioren A

1e prijs

Jesse Zwaan , Joost van Es en Elkse Heins

2e prijs

Ewoud Zwaan, Peter Koster en Egbert Abbink

 

Senioren B

1e prijs

Jos Abbink Johannes Greidanus en Jette Elzinga

2e prijs

Remco Regeling, Astrid Oppedijk en Anja Poiesz ,

Verliezersronde

3e  prijs

Rienk Doevedans, Ryan Mahabir en Jan Elzinga

 

Jeugd A

1e prijs

Lars Bekker, Lars Dijkstra en Sven O’ Keefe

2e prijs

Jeska Nieuwland, Milan Dijkstra en Elise Zijlstra

3e  prijs

Lieuwe Ale Bootsma, Luuk Nota en Meike Bootsma

 

Jeugd B

Winnaarsronde

1e prijs

Yuri Sterk en Jesse Valkema

2e prijs

Steffan Overzet en Femke Valkema

Verliezersronde

1e prijs

Ferre Bootsma en Raoul Zijlstra

2e  prijs

Liam Nauta en Gerrie Oostra

Reacties zijn gesloten.