Verslag Wanderpartij

Egbert Heins wint 2e Wander Partij en  Yn ‘e Flecht bokaal.

 

Na, voor een aantal kaatsleden een intens verdrietige week stond de 2e Wander Partij op he t programma.  Vorig jaar de ouverture van het seizoen en dit jaar als afsluiting van een succesvol kaatsseizoen.

De omstandigheden waren wederom perfect voor een mooie kaatsdag.

De 7 parturen bij de senioren A streden om de felbegeerde prijzen. Het trio Egbert Heins,Sjoerd Zwaan en Evan Werkman  was in de finale te sterk voor Jelmer Kuipers,  Egbert Heins en Femke Mes.

Bij de senioren B was deelname wat karig, maar  de kaatser waren er niet minder fanatiek om. Johannes Greidanus ( het is hem gegund) en Jette Elzinga wonnen de finale van Adriaan Boers en Anja Poiesz.

Bij de jeugd A  werd er in twee poules gekaatst met uiteindelijk als winnaars   Andre Boersma en Jeska Nieuwland. De tweede prijs ging naar Manon Elzinga en Shane Werkman.

Bij de jeugd B waren Milan Dijkstra en Jamie Nauta  net iets beter dan Danique Boers en Sven O’ Keefe.

Na de regulier prijsuitreiking  werden de bekers van de Yn ‘e Flecht bokaal en de competitie uitgereikt.

KLIK HIER VOOR DE FOTO’S 

Willem en Nora bedankt voor het sponsoren van de laatste partij van het seizoen.

 

De volledige uitslag:

Senioren A

Winnaarsronde

1e prijs

Egbert Heins, Sjoerd Zwaan  en Evan Werkman

2e prijs

Jelmer Kuipers, Egbert Abbink en Femke Mes

Verliezersronde

1e prijs

Lubbert Dijkstra en Johannes Nieuwland

 

Senioren B

Winnaarsronde

1e prijs

Johannes Greidanus en Jette Elzinga

2e prijs

Adriaan Boers en Anja Poeisz

Verliezersronde

1e  prijs

Peter Koster en Trea Meesters

2e prijs

Marcel Merkies en Nora Zeinstra

 

Jeugd A

1e prijs

André Boersma en Jeska Nieuwland

2e prijs

Manon Elzinga en Shane Werkman

3e  prijs

Nick van der Zee en Ilse Speerstra

 

 

Jeugd B

Winnaarsronde

1e prijs

Milan Dijkstra en Jamie Nauta

2e prijs

Danique Boers en Sven O’ Keefe

 

Verliezersronde

1e prijs

Lieuwe Ale Bootsma en Luuk Nota

2e prijs

Lars Dijkstra en Elise Zijlstra

 

Yn ‘e FLecht bokaal

 

Senioren A: Egbert Heins

Senioren B: Marcel Merkies

Senioren C: Jan Elzinga

Jeugd A: Nick van der Zee

Jeugd B: Manon Overzet

 

Competitie:

Senioren A/B : Ewoud Zwaan

Senioren B/C: Marcel Merkies

Jeugd A: Marijn Tekstra

Jeugd B: Ilse Elzinga

 

 

 

Reacties zijn gesloten.